Quantum Chromodynamics

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-26 20:58:03

holon
Administrator
Dołączył: 2015-09-09
Liczba postów: 30
Windows 7Firefox 53.0

holon

Witajcie,

Jestem Grzegorz, pochodzę ze Świętokrzyskiego, choć geograficznie z Małopolskiego. Nie jestem matematykiem jak by się mogło wydawać, choć co prawda zdarzyło mi się napisać pracę naukową z tej dziedziny. Nie chodzi mi o Algorytm OGame. Jak naradzie jestem na 19lvl więc nie narzekam na brak czasu. Sporo podróżuję, bo interesuję się jeszcze hobbistycznie geologią. Z racji tego lubię wspinaczkę skałkową, częstokroć bez zabezpieczenia. Poza tym, tajnymi technologiami, np. III Rzeszy, związaną i niezwiązaną z nimi fizyką, generalnie nowinkami. Znam się co nieco na ekonomii i analizie technicznej. Poza tym umiem strzelać, także z łuku, a nawet wykorzystywać środek transportu o maksymalnej energii jednego konia mechanicznego (nie mam na myśli furmanki), choć wolę samochód lub rower.

Grę w OGame zacząłem w czasach których nie pamiętam dokładnie, najbardziej prawdopodobny wydaje się rok 2009. Prawdziwa przygoda zaczęła się jednak dopiero na Quantum po założeniu konta w 2012.11.01, przy otwarciu uniwersum. Grę napędziły znajomości i przynależność do elitarnego sojuszu BRD (Bradford). Po jego rozpadzie powstało QCD (Quantum Chromodynamics) i dalsza droga ku chwale. 

Jeśli chodzi o etymologię mojego nicka, ktoś kto googluje słowo "holon" otrzyma nazwę miasta w państwie na Bliskim Wschodzie. Nic bardziej mylnego, bowiem słowo to ma jeszcze 2 inne znaczenia:

W sumie to tyle z mojej strony. Pozdrawiam tych którzy to przeczytali od początku do końca, a także tych którzy dopiero teraz skupili swoją uwagę!


s test

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
haszyk - stunt-forum - donaldrpg - advancedmc - karmy